Fotografia


fotografia_profxFotografia to nie dobry sprzęt fotograficzny, chociaż bez wątpienia lepszy sprzęt pomaga w realizacji wielu prac. Fotografia to przede wszystkim umiejętność widzenia obrazów,  umiejętność  dostrzegania  rzeczy  pięknych w szarości dnia codziennego. Fotografia to dosłownie malowanie światłem. To właśnie rozkład świateł i cieni decyduje czy dane zdjęcie nam się podoba czy nie.

 

Usługi Fotograficzne

Mamy przyjemność zaoferować Państwu następujące rodzaje usług wchodzące w skład fotografii:

  • Fotografia studyjna
  • Fotografia plenerowa
  • Fotografia reportażowa
  • Fotografia reklamowa
  • Fotografia artystyczna
  • Portret rodzinny

 

Plener / Studio

Fakt, iż posiadamy własne atelier fotograficzne, absolutnie nie ogranicza naszych możliwości fotograficznych właśnie do tego rodzaju zdjęć. Znakomitą alternatywą zdjęć studyjnych są właśnie zdjęcia plenerowe. Obydwa gatunki fotografii mają swoje dobre i złe strony, tak jak obydwa mają swoich zwolenników i przeciwników. W plenerze nie można ustawić precyzyjnie stałego oświetlenia i to z kilku źródeł co w znaczny sposób ogranicza możliwości rysowania zdjęcia światłami i cieniami. Jednak umiejętnie wykonane zdjęcia dają niepowtarzalne efekty których nie osiągnie się w zaciszu własnego atelier. Dzięki takiemu podejściu dysponujemy nieograniczoną powierzchnią studia, oraz praktycznie nieskończoną ilością teł w plenerze, nie rezygnując przy tym z kreatywnej fotografii studyjnej.

 

Reportaż

Utrwalenie naturalnych chwil z naszego życia, bez pozowania i ustawiania, tylko wyczucie i doświadczenie pozwala utrwalić ulotne chwile, które przeżywamy. Umiejętności zachowania, tej właściwej chwili w fotografii nie można nauczyć w żadnej szkole, czy na szkoleniu. Trzeba to po prostu czuć.

 

Portret

Rodzaj fotografii, który został troszkę zapomniany przez wielu fotografów i klientów. Pragniemy zaproponować Państwu portret rodzinny. Profesjonalnie wykonane zdjęcie rodzinne może być nie tylko pamiątką czy upominkiem dla kogoś z rodziny, może również bardzo dobrze służyć jako ozdoba mieszkania wisząc na ścianie zamiast np. kopii jakiegoś obrazu.

 

Reklama

Fotografia reklamowa jest usługą dedykowaną głównie dla firm i instytucji, które pragną w lepszy i bardziej profesjonalny sposób zaprezentować swoje produkty. Różnorodne możliwości wykonania prezentacji od standardowych albumów przez foldery do pokazów multimedialnych pozwalają na zaspokojenie wymagań większości klientów.

 

Sztuka

Fotografia artystyczna jest wprawdzie dość kontrowersyjnym rodzajem fotografii. Jednym się ona podoba innym nie, ale w sumie chyba o to właśnie chodzi. Takie zdjęcia świetnie wyglądają w mieszkaniach na ścianach, upiększając i dodając splendoru każdemu pomieszczeniu.