ProFX Studio

Film i Fotografia Ślubna w Pakiecie

Jak głosi pewne przysłowie, „jeśli jesteś od wszystkiego to jesteś do niczego” I my absolutnie się z tym zgadzamy 🙂 dlatego nie liczcie, że zapewnimy Wam katering, załatwiamy DJ czy uszyjemy suknie ślubną. Natomiast jeśli szukacie ekipy, która uwieczni najważniejsze chwile Waszego życia to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Ponadto, jeśli lubicie ludzi, którzy oprócz realizacji usługi, wprowadzą trochę humoru i luźniej atmosfery, to tym bardziej zapraszamy do kontaktu.

Bądź Reżyserem Własnego ślubu

Kochani, jak wiadomo ślub i wesele to wyjątkowa chwila dla każdej pary. Dlatego licząc się z Waszą wizją idealnego ślubu, to w głównej mierze Wy decydujecie co ma się znajdować na Waszym materiale.  Przy czym zawsze możecie liczyć na naszą pomoc i radę, ale ostatecznie decyzja i tak należy do Was.

Film Ślubny

Lubicie krótkie i dynamiczne filmy? A może, wolicie dłuższa, bardziej tradycyjna forma filmu weselnego? U nas to Wy wybieracie jaki typ filmu będziemy wspólnie tworzyć.  Przy czym, niezależnie od wybranego rodzaju, głównie skupiamy się na tym, aby finalny materiał który otrzymacie, był na tyle ciekawy, abyście z chęcią do niego często wracali.

Fotografia Ślubna

Jak to często powtarzamy, ze 3 zdjęcia zawsze nam wyjdą. A tak trochę bardziej na poważnie, to lubimy naturalną fotografie! Klimat i emocje, które Wam towarzyszą w dniu ślubu są nie powtarzalne. I na tym skupiamy się najbardziej – te piękne spojrzenia, mokre oczy i płonący dance flor do północy, to właśnie chcemy uwieczniać w Naszych reportażach.

Jest nam niezmiernie miło,  że dotarliście do tego miejsca i chcecie się z nami skontaktować. Z wielką przyjemność chcielibyśmy Was poznać i móc towarzyszyć w najważniejszych chwilach w Waszym życiu.
 ps. Jakbyście nie otrzymali od nas odpowiedzi w ciągu 48h, to znaczy, że musiała gdzieś zaginąć w czeluściach internetu, wtedy najlepiej do nas przedzwonić na numer 533493307 lub skontaktować się przez Facebooka.
 
 

Profx Studio

Wyślij nam wiadomość